HOME/REZERWACJA   •   CARGO   •   GRUPY   •   DFDS SEAWAYS   •   P&O FERRIES   •   KONTAKT
   
 

DFDS SEAWAYS (Norfolkline), P&O Ferries, : tanie bilety promowe Dunkierka lub Calais - Dover, Kanał La Manche oraz z Dover do Calais lub Dunkierka.

DFDS SEAWAYS, PO Ferries, SeaFrance, SeaFrance :: tanie bilety na połączenia promowe z Francji Dunkierka lub Calais do Wielkiej Brytanii (Anglii) do Dover. Rezerwacja i sprzedaż biletów on-line.
   
 
   
 
 
        

Promy P&O Ferries

P&O Ferries jest jedną z najstarszych i najsilniejszych linii promowych sprzedających bilety promowe w Europie. Armator P&O Ferries sięga tradycjom z roku 1837, co daje mu 175 lat morskiej tradycji promowej. Wraz z wiekiem linie promowe dbają mocniej o ochronę środowiska i większą wygodę dla pasażerów.
P&O Ferries oferuje różne rodzaje przepraw promowych:

 • krótkie lokalne połączenia na Kanale La Manche z rejonu Nord Pas de Calais z portu Calais do Dover w hrabstwie Kent, (trasa promowa Francja-Anglia)
 • nocne i wygodne wycieczkowe na trasach z Beneluksu (Belgia lub Holandia) do północnej części Wielkiej Brytanii i dalej do Szkocji
 • standardowe lokalne połączenia promowe do Republiki Irlandii z Walii brytyjskiej i stolicy Beatlesów: Liverpool (UK) – Dublin (IRL)
 • standardowe lokalne promy ze Szkocji do Północnej Irlandii: Cairnryan-Larne, Troon-Larne

P&O Ferries - trasy promowe

FRANCJA-ANGLIA
(Calais – Dover
)
P&O Ferries na English Channel oferuje swoim Klientom bardzo częste wypłynięcia promami, tanie bilety można kupić aż na 46 rejsów dziennie. Armator jako jedyny aktualnie posiada punkt odpraw pasażerów pieszych na tym miejscu.
Aktualnie P&O Ferries (newships) zamówiła w stoczni 2 promy Spirit fo France oraz Spirit of Britain, gdzie każdy z nich ma wyporność 47.000 ton i 213 metrów długości. Promy posiadają wysoką jakość serwisu na promie i wymogi ekologiczne.
Na wszystkich promach POFerries znajdują się doskonale zaopatrzone sklepy wolnocłowe bogate w słodkości, wina, wyroby spirytusowe, papierosy, prasę oraz artykuły spożywcze.
Promy pływające na tej trasie:
Spirit of Britain, Spirit of France, Pride of Kent, Pride of Burgundy, Pride of Canterbury

BENELUX – WIELKA BRYTANIA
(Rotterdam – Hull)
(Zeebruge – Hull)

P&O Ferries po połączeniu się z holenderską narodową linią promową North Sea Ferries utworzyła bardzo komfortowe i wygodne połączenia promami z Holandii i Belgii do centralnej części Anglii. Ich wieczorne wypłynięcie i czas przepłynięć pozwala na pełny wypoczynek na promach wycieczkowych w trakcie rejsów do lub z Wielkiej Brytanii. W każdym z kierunków promy wypływają ok godz. 19.00 – 20.00, i przypływają dnia następnego ok. godz. 08.00.
Tanie bilety promowe i trasy te sprzyjają do organizowania mini-rejsów i pobytów do 5 dni w Wielkiej Brytanii, łącznie z przepłynięciem. Oferta opiera się na 2 noclegach na promach oraz pobycie do 5 dni w Wielkiej Brytanii w miastach York, Leeds lub Lincoln. O ofertę zapytaj wysyłając email: info@promy.pl 
Prom M/S PRIDE OF ROTTERDAM oraz siostrzany M/S PRIDE OF HULL posiada w standardzie połączenie internetowe WiFi, centrum handlowe ze butikami odzieżowymi, perfumeriami. W sklepie z artykułami spożywczymi, można kupić z dużymi zniżkami ekskluzywne artykuły spożywcze i alkoholowe. Na promach są pokłady samochodowe, jeden dla autokarów i ciężarówek, a 2-gi dla samochodów osobowych.
Promy pływające na tej trasie:
Pride of Rotterdam, Pride of Hull

IRLANDIA – WIELKA BRYTANIA
(Dublin – Liverpool)

Promy handlowo-pasażerskie linii P&O Ferries na tej trasie na Morzu Irlandzkim (Irish Sea) łączą centralnie dwa wielkie miasta Dublin i Liverpool. Rejsy są od 3 do 4x dziennie i czas trwania każdego z nich to ok. 8 godzin.
Promy pływające na tej trasie:
M/F Norbay, M/F Norbank, M/F European Endeavour

PÓŁNOCNA IRLANDIA – WIELKA BRYTANIA
(Larne – Cairnryan)
(Larne – Troon)

Dwa bliźniacze promy M/F European Causeway, M/F European Highlander obsługują trase promową Larne – Cairnryan, natomiast na trasie Larne – Troon pływa ekspresowy prom o nazwie świadczącej wykonywaną prace HSC Express. Okres żeglugowy to przeważnie od 29 marca do 1 października.
Czas trwania rejsów z Troon promem ekspresowym – 2 godziny, z Cairnryan promem ekspresowym – 1 godzina, natomiast klasycznym promem typu Cairnryan Superferries – 2 godziny. Łącznie na obydwóch trasach rejsy odbywają się do 6 razy dziennie.
Na wszystkich promach znajdują się sklepiki z artykułami spożywczymi, słodyczami, winem, alkoholami, a także kafeterie i restauracje typu fast food.


Promy pływające na tej trasie:
M/F European Causeway, M/F European Highlander, HSC POFerries Express

ODPRAWA PASAŻERSKA – P&O Ferries


Zaleca się przyjazd na promową odprawę biletową wg następujących tras:
Francja – Wielka Brytania: odprawa biletowa 1 godz. przed rejsem.
Holandia – Wielka Brytania: odprawa biletowa 2-3 godz. przed rejsem.
Belgia – Wielka Brytania: odprawa biletowa 2-3 godz. przed rejsem.
Republika Irlandii – Wielka Brytania: odprawa biletowa 1 godz. przed rejsem.
Irlandia Północna – Wielka Brytania: odprawa biletowa 1 godz. przed rejsem.
Każdy kierowca powinien posiadać numer rezerwacji, ważny paszport lub dowód osobisty. Ponadto należy pamiętać, że po przyjeździe krótszym niż minimum zalecany Armator może odmówić zaokrętowania.
Na każdym z terminali znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, toalety oraz automaty vendingowe, w których można kupić jedzenie i napoje.

TANIE BILETY PROMOWE P&O Ferries

W celu ułatwienia przepłynięć, szybkości odprawy i komunikacji, linie promowe P&O Ferries oprócz biletów drukowanych dopuszczają przyjazd na terminal z samym numerem rezerwacji podanym np. SMS’em lub napisanym na kartce.

 
 
     
     
 
 
 
 
 
Kontakt z nami
 • tel.: 0048.33.874.77.20
 • tel.: 0048.33.874.70.13
 • fax: 0048.33.877.97.11
 • e-mail: info@promy.pl
Godziny otwarcia
 • pn - pt : 09:30 - 18:00
 • sb : 10:00 - 14:00
 • nd: nieczynne
O nas
 
 
INNI ARMATORZY PŁYWAJACY DO ANGLII
 
 
 
TAGI
 

Linie promowe dfds seaways, transeuropa ferries, norfolkline, stena line, ld lines, brittany ferries, p&o, myferrylink, stena, norfolk, myferry, my ferrylink, p&o north sea, seafrance

Porty na Kanale la Manche, English Channel: Dunkierka, Dunkirk, Dover, Calais, Folkestone, Dieppe, Oostende, Ramsgate, Newhaven, Hoek van Holland, Harwich, Portsmouth, Le Havre, Amsterdam, Rotterdam, Zeebruge, Hull, Newcastle

Taryfy i tanie bilety promowe, bilet promowy, cheap ferry tickets, ferry bookings, rezerwacja, promy do anglii, promy do francji, promy do polski, ferries to great britain, ferry tickets to france, ferries to poland