BILETY DO DOVER

Bilety do Dover. DFDS, P&O FERRIES. Z Francji do Anglii: z Calais do Dover, z Dunkierki do Dover. Sprzedaż biletów on-line 24h/dobę

W OFERCIE BILETY PROMOWE

PETPOLONIA jest na rynku już 20 lat. Firma od początku sprzedaje bilety dla pasażerów indywidualnych, grupowych, cargo. W ofercie posiadamy niemalże wszystkie linie promowe w Europie obsługujące kraje: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Rosja, Estonia, Litwa, Łotwa, Dania, Niemcy, Anglia, Irlandia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Chorwacja, oraz na Wyspy: Islandia, Wyspy Owcze, Bornholm, Alandy, Gotlandia, Korsyka, Sardynia, Elba, Majorka, Ibiza, Minorka, Wyspy Kanaryjskie, Kreta. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy biura, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez internet. Ułatwiając naszym Klientom wycenę przeprawy promowej lub zakup bezpośredni biletów na prom, wystarczy wypełnić na naszej stronie krótki formularz. Wszystkie dane w formularzu są niezbędne do przygotowania wyceny. Kontynuując zamówienie i dokonując wpłaty przez bezpieczne płatności internetowe DOTPAY (karta kredytowa, przelew on-line) dokonasz rezerwacji zgodnie z warunkami zakupu biletu. Dla zainteresowanych do 7 dni prześlemy też polską fakturę VAT! Zapraszamy do zakupu biletów promowych!

pieszy do Anglii
Pasażerowie piesi mogą skorzystać tylko z oferty P&O Ferries, przewoźnik posiada warunki techniczne do odprawy osób pieszych. Bilety sprzedaje się tylko na rejsy w ciągu dnia. DFDS nie prowadzi obsługi osób pieszych.

zmotoryzowani do Anglii
Pasażerowie podróżujący pojazdami turystycznymi dla max. 9 osób mogą korzystać z ofert DFDS oraz P&O Ferries. Armatorzy prowadzą płynną politykę cenową, dlatego warto zakupić bilet online wcześniej niż 24 godz. przed rejsem. Podróżni mogą również liczyć na często stosowane oferty promocyjne dedykowane na różne okazje i wydarzenia.

grupy do Anglii
Nasza oferta skierowana jest dla grup zorganizowanych z autokarem. Dla grup korzystających z przejazdu w dwie strony z pobytem do 36 lub 120 godzin obowiązują specjalne stawki cenowe. Konieczne jednak jest spełnienie warunków: te samych osoby w dwie strony! Zapraszamy do ofert na obie linie promowe DFDS oraz P&O Ferries.

cargo do Anglii
Bilety dla pojazdów dostawczych: van, bus, ciężarówka, TIR, ciągnik siodłowy oferujemy na linie DFDS. Odprawa z dwóch portów z Calais i z Dunkierki gwarantuje szybką przeprawę. Bilety po zakupieniu są otwarte, ważne 10 dni na pierwszy dostępny rejs po przyjeździe do portu. Wystawiamy polskie faktury VAT, a stawki cenowe które kalkulujemy są już brutto bez ukrytych kosztów!

 

REZERWUJ / WYCEŃ BILET